Usługi informatyczne


Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą

+48 32 718 62 60
+48 607 723 838Dział IT pod kontrolą

Zobacz, jak możemy Ci pomóc

Outsourcing informatyczny (IT) to wykorzystywanie zasobów i usług zewnętrznych firm informatycznych do realizacji zadań związanych z utrzymaniem i rozwojem infrastruktury informatycznej. Outsourcingiem IT mogą być objęte wszystkie systemy informatyczne (Outsourcing pełny) lub ich części (Outsourcing selektywny). Często w ramch usług outsourcingowych utrzymywane są wybrane procesy związane z infrastrukturą IT.

Firma decydując się na outsourcing usług IT, może skupić się na rozwijaniu własnych produktów, pozostawiając działanie systemów informatycznych naszym specjalistom.

Warto z ITone

Zespół ITone to osoby ściśle związane z branżą IT od 15 lat. Jesteśmy specjalistami w dziedzienie informatyki i internetu, co czyni z nas fachowców nie tylko systemów informatycznych, ale również rozwiązań teleinformatycznych i telekomunikacyjnych.

Dażymy do tego, aby nasi Klienci czuli bezpieczeństwo oraz wiedzieli, że jestesmy do ich despozycji w każdej sprawie. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz dbamy o niezawodną pracę urządzeń teleinformatycznych. Oferujemy profesjonalną, optymalną i niezawodną obsługę informatyczną dostosowaną do potrzeb konkretnego klienta. Poprzez wykonywanie systematycznych zadań, polegających na weryfikacji poprawności działania zaplecza informatycznego, jesteśmy w stanie błyskawicznie zareagować w przypadku wystąpienia sytuacji nieporządanej.

Zaufaj specjalistom

Wybierając ITone zatrudniasz zespół specjalistów branży IT, posiadających wiedzę "Know How" i konkretne doświadczenie.
Zapraszam do współpracy

Wojciech Chodacki
CEO

Powiedz nam, jak możemy Ci pomóc

Logotyp ItOne

+48 32 718 62 60
ul. Floriana 8
41-703 Ruda Śląska